Hakkımızda


2018 yılı Ekim ayında faaliyete geçen Teori Hukuk & Danışmanlık Bürosu olarak; sahip olduğumuz deneyim ve birikim ile alanında uzman ekibimiz ile müvekkillerimizin ihtiyaçları için onlara özgü tasarlanmış yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Hukuk danışmanlığı ile müvekkillerimizi bütün risklere karşı koruyor ve çıkacak sorunlara çözüm aramaktan önce, hiçbir sorunla karşılaşmamaları için ön çalışmalar yapıyoruz. Bu bağlamda; kuruluş aşamasından bu yana birçok sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere ve şahıslara profesyonel olarak danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Yargının sorunlarını çok iyi biliyor ve özellikle yavaş ilerleyen yargısal süreçlerden müvekkillerimizi korumak adına her türlü önlemi alarak, adaletin en kısa sürede temin edilmesini en önemli hedef olarak görüyoruz.

Ekibimizdeki her bir arkadaşımız belirli alanlarda uzmanlaşmış olup iş bölümünü bu uzmanlık alanları doğrultusunda gerçekleştirerek, müvekkillerimizin olası hak kayıplarını tamamen ortadan kaldırmayı ve kendilerinin, alanında uzman hukukçular tarafından temsil edilmelerini sağlıyoruz.

Ankara ve İstanbul merkezli çalışan büromuz ile Türkiye’nin bütün şehirlerinde ve uluslararası alanda da birçok konuda avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Teori Hukuk & Danışmanlık