Av. MURAT DEMİRÖZ


1994 yılında Ankara’da doğan Av. Murat DEMİRÖZ, ilköğrenimini Ali Ersoy İlköğretim Okulunda, orta öğrenimini ise Işıklar Askeri Hava Lisesi’nde tamamlamıştır. 2014 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde üniversite eğitimine başlamış ve üniversiteden 2018 yılında mezun olmuştur. Üniversite yıllarından bu yana çeşitli sivil toplum kuruluşlarında çalışmalar yapmıştır. Yüksek Lisans Eğitimini Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ticaret Hukuku Ana Bilim Dalı’nda sürdürmekte olup iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir. Avukatlık stajını Ankara Barosu’nda tamamlanasının ardından Teori Hukuk & Danışmanlık Bürosu’nun Ankara ofisinde kurucu ortak olarak serbest avukatlık mesleğine devam etmektedir.

Halen daha çeşitli şirketlere avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekte olup ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku ve İcra-İflas Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.

Pozisyon:

Avukat

Eğitim:

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi (Lisans)

Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi (Yüksek Lisans)

E-Posta:

muratdemiroz@teorihukuk.com

Telefon:

0542 581 8084

Uzmanlık alanları:

Ticaret Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Kamulaştırma, Gayrimenkul Hukuku, Tüketici Hukuku, İş Hukuku, Spor Hukuku, Bankacılık Hukuku, Vergi Hukuku, Bilişim Hukuku.