Av. PAŞA BÜYÜKKAYAER


1992 yılında İstanbul’da doğan Av. Paşa BÜYÜKKAYAER, ilköğrenimini Ziya Gökalp İlköğretim Okulunda, orta öğrenimini ise Çapa Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamlamıştır. 2011 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış ve üniversiteden 2016 yılında mezun olmuştur. Ortaöğrenim yıllarından bu yana çeşitli sivil toplum kuruluşlarında çalışmalar yapmıştır. Halen daha faaliyette bulunan Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ayyıldız Kültür, Sanat ve Hukuk Topluluğu’nun kurucu başkanlık görevinde bulunmuştur. Üniversitede okuduğu yıllarda Türk Hukuk Enstitüsü Gençlik Komisyonu Başkanlığı görevini de ifa etmiştir. Avukatlık stajını Ankara Barosuna bağlı olarak gerçekleştirdiği dönemde aynı zamanda Türk Hukuk Enstitüsü Ankara Şube Yönetim Kurulunda görev almıştır. 2017 yılında avukatlık ruhsatını almasıyla birlikte kısa süreli serbest çalışmasının ardından, 2018 yılı Ekim ayından itibaren Teori Hukuk & Danışmanlık Bürosu’nun Ankara ofisinde kurucu ortak olarak serbest avukatlık mesleğine devam etmektedir.

Halen daha çeşitli şirketlere avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekte olup ağırlıklı olarak Ceza Hukuku ile İcra-İflas Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.

Pozisyon:

Avukat

Eğitim:

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

E-Posta:

pasabuyukkayaer@teorihukuk.com

Telefon:

+90 506 490 0312

Uzmanlık alanları:

Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Kamulaştırma, Gayrimenkul Hukuku, Tüketici Hukuku, İş Hukuku, Spor Hukuku, Bankacılık Hukuku, Vergi Hukuku, Bilişim Hukuku.